Welcome to my page,
I'm Andris Apšenieks and
I am fine art photographer from Riga, Latvia.

+371 29 410 561

E-mail me


You can find me also in social networks


Modeļiem LV

Man ir paši foršākie un vislabākie modelīši, taču reizēm dzīve piespiež meklēt jaunus. Kapēc? Iemesli tam ir dažādi – kāds modelis pārceļas dzīvot uz citu valsti, kāds paliek stāvoklī un pozēšana paliek pārāk sarežģīta, kādam apnīk pozēšana un izmēģina citu hobiju u.tml.
Labprāt sadarbojos ar kreatīviem, interesantiem un dzīviem cilvēkiem. Modeļiem – kuriem uzrunā, kādas fotogrāfijas es radu un kam interesē tikt pie īpašiem, paliekošiem darbiem manā stilā un izpildījumā.

Bezmaksas foto sesija ir iespējama abpusējas intereses gadījumā, jo periodiski meklēju modeļus kādai idejai vai konkrētas fotogrāfiju sērijas turpināšanai. Lūdzu ņemiet vērā, ka ne ar visiem modeļiem mēs uzreiz atrodam abiem pieņemamu laiku, kā arī ne visi modeļi der konkrētajai idejai. Ja tas ir iespējams, pie viena sesijā cenšos realizēt arī kādu modeļa ideju.

Sadarbība, kad neprasu atalgojumu par bilžu radīšanu ir iespējama pie nosacījuma, ja parakstiet vienošanos (t.s. model release), kas man ļauj rīkoties ar darbiem pēc saviem ieskatiem – parasti tie ir foto konkursi (pēc pieredzes – īpaši daudz birokrātijas ir visa veida publicitātei Amerikā), publicēt izstādes, portfolio u.t.t.
Ja vēlaties, lai modeli obligāti atzīmēju un norādu publikāciju gadījumā – lūdzu par to sakiet pirms sesijas, jo parasti es modeļus bildēs neatzīmēju.

Izklausās interesanti? Varētu pamēģināt?.. Ja manis augstāk aprakstītie nosacījumi ir Jums pieņemami, tad lūdzu pastāstiet par sevi modeļu pieteikuma formā:

Nepilngadīgos bezmaksas variantā nefotografēju
Ja nav iespējams atkailināties - ko konkrētu variet piedāvāt, lai izvēlētos tieši Jūs? Piemēram - balets, cīņu prasmes, specifiskas vietas sesijai, eksotiski dzīvnieki u.tml.
Viss, ko gribās pateikt un kas jāņem vērā pie sesijas plānošanas, taču kas neiekļaujās augstāk uzskaitītajā. Tajā skaitā - iepriekšēja pieredze, kur ģeogrāfiski atrodaties (ja nav iespēja atbraukt bildēties uz Rīgu), laika ierobežojumi - ja Latvijā būsiet tikai noteiktu laika periodu, vai interesē dalība kādā konkrētā manā projektā u.tml.

Lūgums – ja pēc vārda un uzvārda Jūs nevar atrast sociālajos tīklos – lūdzu atsūtiet vismaz divas jaunākas Jūsu fotogrāfijas uz e-pastu Andris.Apsenieks [at] gmail.com vai norādiet pie Papildus informācijas – kur apskatāmas kādas Jūsu jaunākas fotogrāfijas (vēlams bez apstrādes un retušas).

Nāc pozēt! Viegli nebūs. Toties būs interesanti un paliekoši darbi 😉

Savu portfolio mēdzu atjaunot – publicējot kādu bildi. Ja pirms pieteikties pozēt gribās apskatīties vairāk darbus – droši atveriet mājas lapas sākumlapu un izvēlies atbilstošo kategoriju vai kādus darbus var apskatīties arī manā publiskajā Instagram kontā.