Ciema pirmais puisis Monochrome Awards

Labāk pirmais ciemā, nekā otrais – Romā. Tā taču mēdz teikt, vai ne?

Pirms gada es nobijos. Un nepiedalījos Monochrome Awards. Dārga dalības maksa, liela konkurence, dalījums profesionāļos un amatieros – nu ko gad es tur darīšu?
Taču tā kā 2016.gadā man bija pamatīgs medaļu birums FIAP un PSA konkursos visā pasaulē, tad sadūšojos. Un pirms pusgada izlēmu tomēr piedalīties 2016.gada konkursā trīs  kategorijās – portretu, aktu un mākslas (fine art). Tā kā foto man joprojām ir hobijs – protams, ka piedalījos kā amatieris.
Šodien saņēmu e-pasta vēstuli – ka žūrija ir apkopojusi rezultātus. Izrādās, ka 2016.gada konkursā ir piedalījušies dalībnieki no 81 valsts, kopā – vairāk kā astoņi tūkstoši dalībnieki, interesanti, cik daudz darbus sasūtīja kopā. Taču ir skaids – daudz. Nu, ko – ejam skatīties rezultātus – iepriekš biju piefiksējis interesantus autorus – ja neko nevinnēšu, tad vismaz iedvesmai kādas interesantas bildes apskatīšos.

Pabradāju pa kategorijām un skat, skat – mani darbi atzinīgi novērtēti! Starp amatieriem – pirmā vieta mākslas kailfoto jeb aktu kategorijā!
1st_place_monoawards_2016Paskat tik – kādu skaistu sertifikātu dod uzvarētājiem! Uzvarētāju darbu galerija, kas noteikti nevienam neinteresē, bet nu mazums – click!
Uzvarētāju bildē man pozēja lieliskā modelīte Jūlija. Ar Jūliju sadarbojos ilgāk kā gadu – kamēr modele vāca portfolio – vienmēr lielisks rezultāts. Iesaku, biedri komercfotogrāfi, neskopojieties!

Portretu un mākslas foto kategorijā pirmās vietas šoreiz nesanāca paņemt – tā ka ir uz ko tiekties šogad, taču godīgi sakot žēloties nav iemesls – tiku pie vēl vairākām godalgām:
hm_monoawards_2016Vairāki godalgotie darbi radīti jau 2014 – 2015.gadā. Kas zina – kā būtu izvērties, ja es būtu piedalījies konkursā ātrāk?

Lieliski gads iesācies! Tiešajā darbā diemžēl ir tāds saspringtāks moments, taču brīvākos brīžos tādas ziņas stimulē radīt arvien jaunas un interesantas bildes!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on VK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>