Neliela atzinība par māksliņas radīšanu

Kādu laiku iepriekš modelītes un draugi ieteica piedalīties Latio konkursā - Mākslas fotogrāfijas balva 2015.
Apdomājos, izvērtēju savus darbus, izvērtēju vēlreiz, atlasīju kādu īpašāku darbu, nosūtīju pieteikumu un nepagāja nemaz tik ilgs laiks līdz saņēmu atbildi.
Žūrijas verdikts – galveno darbu un uzvaru ir nopelnījis vecmeistars Leonīds Tugaļevs. Taču – viens no manis iesūtītajiem darbiem ir publikācijas cienīgs limitētā, 1000 eksemplāru izdevumā – Latio melnbaltās fotogrāfijas kalendārā 2016.gadam. Janvāris, tā sakot ir manējais.

Tīri patīkami jaukā kompānijā (kaut kā nejauši pie viena galdiņa nokļuvu ar konkursa uzvarētāju Leonīdu, Ilonu Pulksteni un Foto muzeja direktori Mairu Dudarevu) pavadīt vakaru kalendāra prezentācijas pasākumā un ieraudzīt savu vārdu nodrukātu blakus atzītiem klasiķiem. Uz priekšdienām zināšu, ka autogrāfu dalīšana mani nesajūsmina, bet paskat – solis tuvāk, lai mani pašu par vecmeistaru varētu godāt ;)

Paldies par atzinību! Tas rosina bildēt vēl! Bildēšu arī!
latio_diploms_un_kalendars_2015

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on VK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>