Par bilžu publicēšanu

Pabradāju šodien fotogrāfu resursos, nedaudz izanalizēju saturu. Apdomājos, kuri resursi man ļauj mācīties, attīstīties, kur man ir interesanta komunikācija un kas mani iedvesmo.
Varbūt dienas pelēcīgums ietekmēja pārdomas, taču izdomāju, ka pārstāšu publicēties fotogrāfu vairākos resursos.
Respektīvi – šī mājas lapa joprojām ir un paliek mans publiskais portfolio. Turpināšu publicēt darbus vēl 500px un Photosight.ru. Pēdējā ir diezgan daudz interesanti autori, kurus neesmu manījis citur un periodiski pa kādam interesantam komentāram uzpeld, kā arī ir iespējams pasmelties kreatīvākas idejas, kamēr 500px ir visai ērts interfeiss un tā ir ērta platforma portfolio demonstrēšanai, kā arī atsevišķus autorus, kuru darbi mani uzrunā – esmu redzējis tikai un vienīgi tur.
Darbus, kurus gatavoju konkursiem – centīšos publicēt pie nosacījuma, ka tie iegūs labu vērtējumu (idejiski jau varētu arī FIAP patronāžas accepted darbus publicēt, taču… ai, negribās). Sāku apdomāt, vai mani darbi pārāk daudz nemētājās pa pasauli, par to gan vēl man garākas pārdomas priekšā.
It kā vēl nav gada nobeigums pienācis, taču jau izplānoju nākamos soļus fotogrāfijā – ko vēlos paveikt un pie kā turpināšu strādāt.
Turpināšu strādāt arī pie apjomīgākiem projektiem, kuru rezultāta iegūšana aizņems ilgāku laiku, taču kā gala rezultātu es redzu apkopotu izstādē. Nākošā izstāde vēlākais janvārī.
Priecāšos dzirdēt atsauksmes zem darbiem, tas ir viens no iemesliem, kāpēc darbus rādu publiski. Principā jau vienkārši – jo vairāk atsauksmes redzēšu – jo vairāk es varētu publicēt darbus, kuri man šķiet interesanti un par kuriem labprāt parunātos.
Toties tagad – jāķerās pie bilžu apstrādes, tomēr diezgan daudz kas interesants radīts šovasar!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on VK

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>