Meklēju modeļus radošām sesijām

Ar siltākiem laika apstākļiem parādās vairāk enerģijas pilni modeļi, kurus interesē iespēja tikt pie bildēm manā izpildījumā. Es par to ļoti priecājos, taču man diemžēl nav tik daudz finanses un brīvais laiks, lai es varētu atļauties bildēt neprasot samaksu visus pēc kārtas. Sarakstīšanās un komunikācija pirms ķeros pie bildēšanas aizņem daudz laiku – tā ka šajā rakstiņā apkopoju – ko plānoju redzēt savas kameras skatu meklētājā.
Portfolio papildināšanai meklēju īpašus modeļus un perspektīvā skatos uz ilgtermiņa abpusēji izdevīgu sadarbību, kā populārzinātniski saka – uz TFP / TFCD nosacījumiem.
Ko tas nozīmē? Tas nozīmē, ka es nepiedāvāju bezmaksas sesijas, taču ja mums abiem aprunājoties būs interesanti – ko viens otram varam piedāvāt, tad sesijas izmaksas nosedzu es, bet pie bildēm tiksim mēs abi. Modeļus es meklēju tikai un vienīgi pilngadīgus, kuri komunicē latviešu, krievu vai angļu valodā.

Tātad – konkrētāk par to, ko es meklēju:

 • Modeli ar vienu vai vairākām no šīm prasmēm:
  Baleta prasmes – kādas manis iepriekš radītas bildes var apskatīt šeit
  Mākslas vingrošanas prasmes
  Austrumu cīņas prasmes

  Žanrs: portrets.
  Vieta: ārpus telpām. Perspektīvā – arī studija.
  Pamatprasības: vai vari brīvi iesēsties špagatā?
  Neliela priekšrocība: var sevi sagrimmēt (vai ir savs vizāžists).Sarunas aizsākšanai lūdzu izlasi un aizpildi pieteikuma formu un pie viena pastāsti kādu īpašu tērpu Tu vari dabūt – ko Tu vilktu mugurā, ja sesija notiktu skaistā ūdenskritumā vai miglainā rītā purvā (jā, tās ir reālas vietas, kurās jau esmu bildējis iepriekš un pastāvīgi papildinu savu arsenālu ar jaunākām interesantām vietām sesijām pie dabas).

 

 • Modeli kailfoto sesijām.
  Žanrs: kailfoto, protams ;)
  Vieta: dzestrākā laikā – studija, omulīgākā laikā – skaistās vietās ārpus telpām.
  Plānoju papildināt siluetu sēriju – piemēri manis radītajiem siluetiem apskatāmi šeit, kā arī siltākā laikā pastrādāt īpašās un skaistās vietās pie dabas. Man ir svarīgi pastrādāt ar ko nestandarta – eksperimentēt, piemēram, #1, #2, #3, #4, #5, #6, #7, #8. Ir padomā arī body art idejas. Patīk bildēt portretus… Vēl varētu… ai, idejas man pašam ir diezgan daudz – tā ka noteikti izdomāsim ko abiem saistošu!
  Paskaties manus darbus, nedaudz pastāsti par sevi, tad domāsim kādu konkrētāku ideju un kādu brīvāku datumu…

 

 • Ja Tev ir vienkārši ģeniāla ideja, kuru man būtu interesanti sabildēt – pārsteidz mani!
  Pastāsti par sevi anketiņā, tad jau domāsim tālāk.

Nosacījumus sadarbībai ar katru modeli atrunāju individuāli. Lūdzu ņem vērā, ka kādā brīdī man var konkrētā ideja apnikt un nebūt aktuāla.
Pievienojies, būs interesanti!

Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on VK